EKLEKTIK Golf Clubu Brno 2019

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.ČÍŽEK Martin355234443534543534470
2.KROUPA Tomáš443344443545553543371
2.OSPALÝ David655344443535543433471
4.VEČEŘA Rudolf245254444534542544472
4.SEDLÁČEK Jan655344434544433633572
6.SYMERSKÝ Jiří354345333544543534673
7.VESELÝ Martin255345443445444534474
8.FIALA Zbyněk555334443445543644575
9.HENSL Petr165345433554543534576
10.STANĚK Jan154345343554643735477
11.POLAN Richard154434444557543534578
11.HLAVINKA Radovan264245542444655535578
11.NOVÁK Lukáš365245443744544535478
11.ŠÍMA Vítězslav355354333645545644478
11.NOVÁK Ivo365354454644442535578
11.PACHOVSKÝ Zdeněk455444453544543545578
11.HORNÁ Lucie454354443545544644578
11.ONDRUCH Vít455355434644544634478
11.VAŠÍČEK František564344542555554534578
20.ŠUSTEK Jan154346444644553645379
20.SEDLÁČEK ML. Jan344354544545653635479
22.ŠPREŇAR Matěj145354462544564653580
22.VLASÁK Radim265344443555644634580
22.SVOJANOVSKÝ Jindřich355345443555553635580
22.VÁGNER Marek555345444544653545580
26.SEDLÁŘ Jaroslav165353443745543447581
26.KUBÁSEK Radek255454542555543635681
26.NOVOTŇÁK Radek366355353645643434681
29.ŠMEJKALOVÁ Melanie185334443565543744582
29.ŠUSTEK Ondřej175254553646554435482
29.PAKOSTA Tomáš255265453744464544582
29.HOFFMANN Jaromír254355543645743645482
29.STEHNO Alois375454543644544544582
29.KLEMENT Pavel365345444545644744482
35.LEKEŠ Jan156446453555552545583
35.PANUŠ Vilém255344464744555535583
35.HLADKÝ Viktor265463453554554644583
35.SEDLÁČKOVÁ Jana665355543644653536583
39.JÍZDNÝ Tomáš157355643545643546484
39.VESELÝ Kryštof Jan175445643444646345684
39.KOMŮRKA Jiří374445443745653645484
39.LUKÁŠ Jiří565345553644654545584
43.Dobšík Libor355245554555664744586
43.PROS Roman367445454545544545686
43.NEDBÁLEK Pavel476344653655643545586
46.MÍČA Pavel175355542555556635687
46.KŘENEK Jan164347554546853734487
46.TUČEK Ladislav166346643846545634487
46.KAFONĚK Ludvík464355563655454745587
50.LEICMAN Petr165355365636663636588
50.SEDLÁK Zdeněk154466643546764635488
50.DUBŠÍK Pavel255369434555555545588
50.MICHELFEIT Stanislav456445454765555544588
54.VAŠEK Vladimír266345553455734757589
54.CHUDÝ Jiří355446554856553635589
56.HYKEL Petr165455653666754534590
56.MALÝ Vratislav365266553656564636590
58.URBÁNEK Jiří165365564536644765591
58.HANÁK Stanislav256355654864643646591
60.MIČKA Jiří376255554755644655692
60.VOSKA Lubomír476445554745753635792
62.MLČÁK Miloň166264563655683746593
62.SVÁTEK Jan264356765755544636693
62.KOBZA ST. Miroslav275455633775653746593
65.BRUSENBAUCH Jiří165444864456654664794
65.TRTÍLEK Stanislav155456444555764746894
65.STARÝ Václav156455654645666645694
65.NEKUŽA Karel265355574547565845594
69.HÁJEK Karel175444656755555646695
69.SOBOTKA Tomáš165336554875565656595
69.VRANA Hynek165449454844565665595
69.CHUDÁ Petra285265554656755745595
73.RŮŽIČKA Zdeněk166366554655855556596
73.REMUNDA Dalimil166455654855665535796
73.SOBOTKA Daniel165366844654754756596
73.NĚMEČKOVÁ Yvona576355654755764645696
77.ELLER Richard155349454575744885597
77.DALÍK Jaromír496365543855764646597
79.ROSÁK Michal178346755755653646698
79.HARVAN Viliam186555664855763644598
79.CHUDÁ Kateřina278457553655685545598
82.SEVERIN Jaroslav178446555558754645699
82.PANUŠ Libor266555565964665645599
84.MIKULÍKOVÁ Silvie1992557556658656344100
85.STEJSKALOVÁ Stanislava1764477447577539457102
85.KOMÁREK Jan2864656546567656467102
87.SVOBODA Tomáš1654555677568666655103
87.ŠEDIVÝ Miroslav2665465558778746464103
89.REMUNDOVÁ Kateřina2754668656466748566105
89.JAŠKOVÁ Ivana3785566538677547367105
91.ČERVEŇ Jakub1965486537647678555106
91.HÁJEK Libor2855556739697746365106
93.SVOBODA Jiří1773694536466669689110
94.OPLATKOVÁ Marta1984567548677669677117
94.MARŠÁLEK Jiří2985678558667569467117
96.SVOBODOVÁ Eliška176581055511668668457118
97.SLEPIČKA Petr17123766559757469876119
98.ČERVINKA Petr271047884576871078676125


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BEZDĚK David1665456565744854
BEZDĚK Martin174568647667768475
DROBÍLEK Radovan16635654455544756
DVOŘÁK Zdeněk1763445675666766
FIKERA Marek17658863768868595
FRANCHI Alberto1899558497754767
GRAF Petr17498655106587510567
GRUNT Jan15446864476566636
HAVRÁNKOVÁ Ivana17465964866759646
HUBÁLEK Božetěch177467765856755458
HÁJEK Petr178476753656638387
JURAČKA Bohuslav19667768876876
JÍZDNÝ Antonín186466468757657656
KARPOV Tomáš1745577575777475
KLANICA Jaromír15675536558556475
KLÁR Lukáš1744489555654635
KOLÁČKOVÁ Eva1466775465657666
KREJČÍ Jan166455654655757466
LUKSCHEIDER Marcel1774454858658578
LUNER Radim1610358657666668655
MAREČEK Petr263746636465558464
MLČÁKOVÁ Dagmar19647677956558455
PAŽOUTOVÁ Eva196447656567667466
RŮŽIČKA Milan198578875668779597
SOBOTKA Lukáš17667747674855
TOMEČEK Christian Lucas167348444665666644
TRENČIANSKA Miriam18565448857547468
VALEHRACH Zdeněk110746686127510747
VOJTEK Michael1644685510446545556
VYSTRČILOVÁ Eva1965897789787587
ŠVEJCAR Ivo176456458777656365
ŽÚDEL Marian1636557655757565



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
29.9.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 19,9
29.9.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 20,0 - 54
29.9.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
11.8.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
11.8.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 19,9
11.8.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 20 - 54
30.6.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 20,0 - 54
30.6.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
30.6.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 19,9
9.6.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
9.6.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 19,9
9.6.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 20,0 - 54
12.5.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
12.5.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 19,9
12.5.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 20,0 - 54
21.4.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"A" - společná na rány do HCP 11,4
21.4.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"B" - společná stableford HCP 11,5 - 19,9
21.4.2019Nedělní klubový (eklektik)Kaskáda 2012 - KD"C" - společná stableford HCP 20,0 - 54



xx